Brašnářství aneb Výrobky z kůže


Kůže je materiál, který umí udělat nejen velkou parádu, ale i dlouholetou službu díky tomu, že se jen tak neopotřebuje.Vždy byl o ni velký zájem, a to hlavně proto, že se jedná o přírodní materiál, který skvěle vypadá a něco vydrží.
kožená brašna.jpg

Kožená výroba na zakázku

V každém větším, ale i menším městě můžete narazit na brašnářství, které nabízí nejen rozmanitý sortiment, ale i služby, kde vám vyrobí vámi zvolený předmět na zakázku. Můžete si tedy nechat vyrobit opravdový unikát.
Co vám k příkladu můžou v brašnářství vyrobit?
–       peněženky(třeba i se jménem)
–       opasky(běžně používané a potřebné)
–       brašny nebokabelky (atypické, ale i obyčejné)
–       různá pouzdra (na menší předměty, jakými jsou brýle, dýmky nebo penál)
–       klíčenky nebopřívěsky (i jako dárek pro nejbližší)
–       batohy aaktovky (pro dospělé, ale i pro děti chodící do školy)
Základem je výběr kůže, kterou daný brašnář použije na výrobu vámi zvolené věci. Předem si zjistěte, jestli pracuje pouze s přírodní kůží nebo do výrobku zakomponuje i umělé látky, kterým byste se chtěli pochopitelně vyhnout. Nenechte se oklamat jen díky tomu, že nemáte dostatek informací už jen z toho důvodu, že se jedná o poměrně drahou finanční záležitost. Nechcete mít přece žádné náhražky kůže doplněné umělými látkami a barvou.
vystavené peněženky.jpg

Vzácnost ke kulatým narozeninám

Jestli nevíte, do jaké sféry zavítat pro vhodný výběr dárku ke kulatým narozeninám vašich nejbližších přátel nebo rodiny, věřte, že tímto nápadem se nejen trefíte do černého, ale darujete i něco, co má skutečnou hodnotu. Výrobky z kůže jsou netypickým, ale honosným dárkem, do kterého se v případě velkých narozenin rozhodně vyplatí investovat. Předem si však promyslete, co daný člověk bude potřebovat, a jestli by váš dárek mohl i využít. Nemá cenu mu kupovat něco, co ve své práci nebo běžném životě absolutně nevyužije. Zaměřte se tedy na věci, které jsou prospěšné a nebudou se mu válet jen zaprášené ve skříni.

Brašnářství aneb Výrobky z kůže
3.8 (76%)5